Hemen ara WhatsApp iletişim
Telefon
Hakkımızda

Göztepe Evden Eve Nakliyat Hakkımızda

Göztepe evden eve nakliyat şirketi olarak 30 yıldır İstanbul Göztepe de merkez ofisimiz bulunmaktadır ve birçok il ve ilçede şubelerimiz vardır. Çözüm ortaklarımızla sizlere nakliyat ihtiyacınızın tüm aşamalarında hizmet veriyoruz. Güvenli yüksek kaliteli ve uygun maliyetli çok daha önemlisi güler yüzlü ekibimizle sizlere sorunsuz bir taşınma için Göztepe evden eve nakliyat ekibi tüm Türkiye de hizmet vermektedir. Eşyalarınız için özel olarak kulandığımız koruyucu sargı malzemeleriyle hiçbir hasar oluşmadan dilediğiniz yere en kısa zamanda ulaştırıyoruz.

Ayrıca kurumsal kimliğimiz sayesinde eşyalarınızın tamamını sigortalı taşıyarak istenmeyen kazalara karşı sizleri güvence altına alıyoruz ve en üst seviyede önlemler alıyoruz.Göztepe evden eve nakliyat firmamız  şehiriçi ve şehilerarası araç filomuz la sizlere  7 /24 kesintisiz hizmet vermekteyiz.  Ayrıca fiyat politikamızla her zaman rakiplerimize fark atarak en cazip fiyatlara hizmet vermekteyiz.

Ev eşyanızı, sizler için tek tek toplayıp, sağlam ambalajlarımız ile paketliyor ve bu sayede tüm eşyalarınızın hiçbir hasar görmeden gideceği noktaya güven içinde ulaşmasını sağlıyoruz. Eşyalarınızda en ufak kırılma, çizilme ve deforme gibi hiçbir zarar gelmeden hızlı ve güven içinde yeni adresinize teslim ediyoruz.

Evden eve nakliye hizmetinin öncesinde sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti de sunuyoruz. İlk olarak firmamızdan eşya analizi yani ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz. Bu sayede eşyalarınızın ne zaman taşınacağı hakkında ve ücret hakkında bilgilere sahip olabilir ve daha bilinçli bir şekilde ev taşıma dönemine girebilirsiniz. Detaylı bilgi için Göztepe evden eve nakliyat müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Şehir yaşamının getirdiği sorunlardan biri de yüksek katlı binaların ve dar sokakların olmasıdır. Eğer yüksek katlı bir binada oturuyorsanız, eşyalarınız için firmamızdan asansörlü evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Bu sayede eviniz kaçıncı katta olursa olsun, paketlenen eşyalarınız asansör yardımı ile direk olarak araç içlerine yerleştirilir. Araçlarımızda bulunan emniyet sistemleri ve raf sistemleri ile de eşyalarınız üst üste yerleştirilmek yerine daha güvenli bir şekilde raflara yerleştirilir. Böylece tüm ev eşyalarınız yol boyunca daha güvenli bir şekilde taşınmış olur. Asansörlü sistem sayesinde Göztepe evden eve nakliyat firmamız insan gücüne olan ihtiyaçları da en aza indirilmiş olacaktır.